سفارش آسان تلفنی

سفارش آسان تلفنی

سبد خرید خالی می باشد!

ورود اعضا

آدرس ایمیل:


گذرواژه:خانهصفحاتآشپزیاستفاده بهینه از سطل زباله

استفاده بهینه از سطل زباله

از میان تمام کارهای روزمره بیرون بردن زباله ها یکی از خسته کننده ترین امور بوده که هیچ فردی چندان رغبتی به انجام آن ندارد، در نتیجه اگر شما هم از این دسته افراد هستید بهتر است از روش ذکر شده در اینجا برای نصف کردن دفعات بیرون بردن زباله استفاده کنید.

سطل زبالهتقریبا تمام کارهای روزمره ما اعم از نظافت منزل، خشکشویی، شستن لباسها و رفت و روب باعث ایجاد زباله می شود. از میان تمام کارهای روزمره بیرون بردن زباله ها یکی از خسته کننده ترین امور بوده که هیچ فردی چندان رغبتی به انجام آن ندارد، در نتیجه اگر شما هم از این دسته افراد هستید بهتر است از روش ذکر شده در اینجا برای نصف کردن دفعات بیرون بردن زباله استفاده کنید. در این روش یک سطل زباله با فشرده ساز دستی را به شما معرفی می کنیم تا فضای در دسترس سطل زباله شما را به دو برابر افزایش دهد.

در این روش از یک سطل زباله تمام استیل که از یک فشرده ساز دستی برای دوبرابر کردن فضای در دسترس زباله ها بهره می برد استفاده می شود

گرچه در نگاه اول ممکن است استفاده از دست برای فشرده سازی زباله ها اصلا خوشایند شما نباشد، اما اشتباه نکنید، در این روش دست شما هیچ تماسی با زباله ها ندارد بلکه شما تنها پدال استیل سطل را فشار داده و آن پدال از طرف دیگر با زباله ها در تماس خواهد بود. بسیاری از افراد سابق بر این بطری های فلزی را زیر پا گذاشته و یا بطری های پلاستیکی را به صورت جداگانه فشرده می کردند اما اگر می خواهید درزمان خود صرفه جویی کنید و تمام زباله ها را با یکدیگر فشرده کنید، ما استفاده از این روش را به شما توصیه میکنیم.

این سطل زباله حجمی معادل 10 گالون زباله را می تواند در خود جا دهد و یک مخزن مخفی داشته تا اضافه زباله ها را در آن نگاهداری کند. همچنین این سطل دارای پدالی جهت باز و بسته کردن راحت تر درب سطل است. نکته ای که ممکن است به ذهن برسد پخش شدن بوی نامطبوع زباله در اثر بیرون نگذاشتن آنها به صورت متناوب است، اما با استفاده از این سطل زباله هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا با استفاده از کفپوش های پلاستیکی در دو سر سطل، بوی نامطبوع زباله در داخل سطل باقی مانده و در فضای اطراف پراکنده نخواهد شد.

گردآوری: مجلۀ نیک مجلۀ نیک

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس نیک

ارتباط با فروشگاه نیک، بسیار ساده است، تماس با دفتر تهران :

02166389525

Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

روشهای پرداخت نیک

فروشگاه اینترنتی نیک، روشهای پرداخت آسانی را برای شما فراهم آورده است. پرداخت آنلاین با کلیه کارتهای عضو شتاب (راهنما)،واریز به حساب، پرداخت در محل (برخی شهرها) از آن جمله است.

شتاب

دربارۀ نیک

ما یکی از اولین فروشگاه های اینترنتی ایرانی هستیم، که از سال 83 تا حالا با شما هستیم ! دفتر و محل کار مشخص در تهران داریم، 24 ساعت روز و 7 روز هفته با شما هستیم. قبل از خرید، حین خرید و پس از خرید با شما هستیم !

با مدیران فروشگاه نیک آشنا شوید.